Şirket Profili       

Genetic Jeneratör 2.5 kVA – 2500 kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları üretimi yapmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında inşaat, petrol, gıda, sağlık, eğlence, Telekom ve bir çok sanayii sektörü ile kamu kurum ve kuruluşlarının kesintisiz enerji ihtiyaçlarını yeni ürün satışı, her güçte jeneratör kiralama ve 7/24 yaygın servis ağı ile karşılamaktadır.

Dünya kalitesi standartlarında üretilmiş dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla, daha çok ülkede “enerji kaynağı” olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Genetic Jeneratör konusunda eğitimli uzman kadrosuyla, sahip olduğu kaliteli araçlarla donatılmış montaj hatlarındai tüm iklim koşullarında yüksek performansla çalışmaya elverişli dizel jeneratör setleri üretip müşterilerine sunmaktadır.Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ana prensip haline getiren Genetic Jeneratör’ün ürettiği bütün ürünler uzman deneyimli kontrol personelleri tarafından giriş kontrolünden nihai ürün kontrolüne kadar, üretimin her aşamasında gerekli fonksiyoni performans ve güvenlik testlerinden, yüksek teknolojiye sahip test cihazlarıyla, büyük bir titizlikle geçirilmektedir. 

Yönetim sistemlerini tüm dünyada kabul gören ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAH 18001:2007 sertifikalarıyla belgelemiş olan Genetic Jeneratör, TSE ve CE standartlarında ürettiği ürünlerini, yurt içi ve yurt dışı pazarlara taşımaktadır. Hedef ve politikalarını periyodik olarak gözden geçiren Genetic Jeneratör sürekli iyileştirme hedefi kapsamında yaptığı modernizasyon çalışmalarıyla kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltmektedir.


Untitled Document

Genetic Jeneratör
"Doğru Seçim Güç Getirir" felsefesiyle yola çıkan Genetic Jeneratör 2.5 kVA - 2250 kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları üretimi yapmaktadır. Dünya kalitesi standartlarında Ankara'da üretilmiş dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla Türkiye'den tüm Dünya'ya üretimini sergilemekte ve satışını yapmaktadır..