Jeneratör Satış     

Özelleştirilmiş üretim:

Müşterilerimiz dünyanın çeşitli noktalarında bulunduğu için, her zaman farklı çevre koşulları ve müşteri beklentileriyle karşı karşıyayız. Üstün kalite ve performansa sahip olmak her zaman yeterli olmayabilir. Günümüzde uzun ömürlü müşteri memnuniyeti sağlamanın tek yolu alternatif iyileştirmelerle beklentilerin ötesine geçmek olduğu için temel ürünlerimiz çoğu zaman özel olarak üretilir.

Uzun zamandır, müşterilerimizin koşulları ve beklentileri bizim standart ürünlerimizin sunduklarından fazlasını gerektirmekte. Bu nedenle Kalite Yönetim Sistemimizi, Ürün Çeşitlendirmenin bir biçimi olan Kişiselleştirilmiş Pazarlama açısından yenilememiz gereği doğdu. Bugün Genetic Jeneratör’ün Doğrulama ve Onaylama süreçleri müşterilerinin koşullarını yerine getirme amacıyla temel ürünleri, hizmetleri veya sistemleri kontrol etmektedir.

Günümüzün interaktif teknolojileri sayesinde müşterilerimiz ürün ve proje gelişim süreçlerinin her aşamasında tasarım ve mühendislik ekiplerimizle iletişim kurabilirler. Müşteriyi de proje ekibinin bir üyesi yapmak bize uzun ömürlü ve güçlü ilişkiler kurma olanağı vermektedir. Genetic Jeneratör’ün kapasitesi sağlam tesisler, binalar ve üretim alanları ile sınırlı değildir çünkü çok yönlü mühendislik bu koşulların tamamlayıcı ve vazgeçilmez bir parçasıdır.

Tasarım:

Genetic Jeneratör ekibinin tüm üyeleri müşterilerinin kalite ve performans beklentilerini karşılamak için uyum içinde çalışır. Tasarım mühendisleri fonksiyonel, şık ve uygun maliyetli çözümler yaratırlar.

Projenin tüm gerekliliklerini yerine getirmek için, son derece deneyimli CAD tasarımcıları işe projeyi tüm yönleriyle tanımakla başlarlar ve bütçeye uygun optimum çözümü sağlamak üzere organize olurlar.

İhtiyacı belirlemek, alternatif çözümler üretmek ve nihai sonucu, yani sistem, ürün veya hizmeti ortaya koymak, onların sadece görevi değil; bu işten her zaman memnuniyet de duyarlar.

Bu süreçte en uygun sonuca ulaşmak için gereksinimleri doğru tanımlamak açısından müşteriyle iletişim çok önemlidir ve bazen şaşırtıcı sonuçlar verir çünkü beklentilerin de ötesine geçer.

Güçlü marka imajının gerektirdiği sorumluluğu taşıyan Genetic Jeneratör her bir üstün nitelikli tasarımıyla güç üretimi konusunda öncü olmaya odaklıdır. Proje yönetim ekibi tasarımın sadece gensetin dış görünüşünü değil aynı zamanda gücünü de yansıtmasını sağlar.

Genetic Jeneratör, müşterileri için güvenli ve kullanım kolaylığı sunan seçkin, gelişmiş ve güncel tasarım özellikleriyle sınırsız çözümler sağlama kültürü demektir.

Üretim:

Genetic Jeneratör’ün  üretimde en önemli hedefi müşterilerinin özel beklentilerini karşılarken bir yandan da endüstriyel ölçekte üretim yaparak rekabetçi kalabilmektir. 

Özelleştirilmiş üretimimiz büyüme ve istihdam olanakları sunar. Esnek, etkin ve kaliteli üretim hedefi için yeni teknolojilerden ve üstün nitelikli, özenle seçilmiş ve özveriyle iş yapan çalışanlarımızdan yararlanılır. Sonuç olarak, dünya çapında çeşitli tesislere enerji sağlayan güvenilirliği kanıtlanmış, çok amaçlı kullanılabilen yüksek performanslı güç sistemlerimizin referansı sayesinde müşterilerimiz ürünlerimizin kalitesine her zaman güvenebileceklerini bilirler. Daima müşterilerinin gereksinimlerini ve koşullarını karşılamayı hedefleyen Genetic Jeneratör etkin ve özelleştirilmiş ürünler için esnek üretim teknikleri geliştirir.

Üretimin tüm yönleri yakından kontrol edilmektedir çünkü her şey ekiplerimiz ve güvenilir, önde gelen iş ortaklarımızca tasarlanır ve üretilir. Genetic Jeneratör’ın montaj felsefesi dünyanın en tanınmış üreticilerini bir bütünde entegre etmeye yönelik bütünsel bir yaklaşımdır.

Genetic Jeneratör'ün en önemli yatırımı çalışanlarıdır çünkü memnuniyet duyan etkin bir ekip oluşturmanın üstün teknolojili ve yüksek performanslı bir üretim tesisi kurmak kadar önemli olduğunun farkındayız. Çalışanlarımıza, verimliliklerini ve şirkete bağlılıklarını yükseltmek için motivasyonlarını ve memnuniyetlerini arttıracak üstün nitelikte çalışma ortamları sunmaktayız.
Kuşkusuz, başarımız birçok unsura bağlı ancak en önemlisinin çalışanlarımız arasında sosyal etkileşim yaratmak olduğuna inanıyoruz.


Untitled Document

Genetic Jeneratör
"Doğru Seçim Güç Getirir" felsefesiyle yola çıkan Genetic Jeneratör 2.5 kVA - 2250 kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları üretimi yapmaktadır. Dünya kalitesi standartlarında Ankara'da üretilmiş dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla Türkiye'den tüm Dünya'ya üretimini sergilemekte ve satışını yapmaktadır..