Vizyon & Misyonumuz       

-VİZYONUMUZ

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren, Enerji alanında herkesin ihtiyacı olan, aranılan ve ihtiyacı fazlası ile karşılayabilen lider bir Jeneratör şirketi olmak.

Düzenli ve artan büyüme ile sektördeki ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımaktır. Bunu başarabilmek için; kendine güvenen, sistemli, pratik ve çözüm üreten insan kaynağımıza güveniyoruz.

-MİSYONUMUZ

Genetic Jeneratör olarak jeneratör alanında ve diğer kilit değerdeki destekleyici enerji alanlarında önemli yatırımlar yapan, uluslararası ve lider bir Türk enerji şirketi olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız.
 
Enerji-Jeneratör sektörü dışında finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.


Untitled Document

Genetic Jeneratör
"Doğru Seçim Güç Getirir" felsefesiyle yola çıkan Genetic Jeneratör 2.5 kVA - 2250 kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları üretimi yapmaktadır. Dünya kalitesi standartlarında Ankara'da üretilmiş dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla Türkiye'den tüm Dünya'ya üretimini sergilemekte ve satışını yapmaktadır..