İkinci El Jeneratör Alım-Satım Hizmetlerimiz       

Genetic Jeneratör 2. (ikinci) el her marka ve güçteki jeneratörün alım – satım işlemlerinde siz  müşterilerimize hizmet vermektedir. Jeneratörünüzü değerinde satmak, ihtiyacınız olan jeneratörü en uygun fiyatla almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.
İkinci el jeneratörünüzün geri alımı adresinizde yapılmakta olup nakliye , enerji bağlantılar kesilmesi, kabloların sökülmesi, enerjinin geri verilmesi, demonte – monte işlemleri ve nakliye gibi durumlarda tarafınızdan hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Ayrıca ihtiyacınızı karşılayacak , firmamız bünyesindeki ikinci el jeneratörlerimizin bütün bakımları, genel kontrolleri ve her türlü testleri yapılmış olup en uygun fiyatlı ikinci el jeneratörleri de firmamızdan temin edebilirsiniz.

Untitled Document

Genetic Jeneratör
"Doğru Seçim Güç Getirir" felsefesiyle yola çıkan Genetic Jeneratör 2.5 kVA - 2250 kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları üretimi yapmaktadır. Dünya kalitesi standartlarında Ankara'da üretilmiş dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla Türkiye'den tüm Dünya'ya üretimini sergilemekte ve satışını yapmaktadır..